HAKKIMIZDA

1969 yılından beri hep aynı güven…

Faaliyetlerine 1969 yılında başlayan PERFLEX, Türkiye’de otomotiv sektörüne hizmet veren  en köklü  plastik üreticilerinden biridir. Cam rüzgarlıkları alanında bünyesinde en fazla çeşidi bulunduran ve kalitesinden asla ödün vermeyen PERFLEX, Türkiye ve yurtdışı  pazarına verdiği hizmetlerden dolayı en çok bilinen markalardan olmuştur ve Türkiye’de cam rüzgarlığına ismini veren marka haline gelmiştir.  Öyle ki Türkiye’de aracına cam rüzgarlığı satın almak isteyen bir tüketici, tedarikçisine cam rüzgarlığı yerine “aracıma göre PERFLEX var mı” diye sormaktadır. Cam rüzgarlıklarımızda şeffaf füme renk kullanılmakta ve talepler doğrultusunda füme yerine farklı renkler de tercih edilebilmektedir.

2015 yılında üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliği bakımından köklü bir değişikliğe giden PERFLEX, cam rüzgarlıklarının yanı sıra, Port Bagaj, Direksiyon kılıfı ve 3D olarak bilinen araca özel  havuzlu  oto paspasları üretimine de başlamıştır. Direksiyon kılıflarımız, ince yapısıyla direksiyonda ekstra kalınlık oluşturmaz ve esnek yapısıyla istisnasız tüm araçlar için uygundur. Port  bagajlarımız ham maddesinden kilit sistemine, bağlantı aparatlarından perçinlerine kadar Avrupa standartlarında üretilmiştir. 2015 yılında Journey modeli  ile üretimine başlamış olduğumuz port bagajlarımız bugün Eco, Journey ve  Exclusive  olmak üzere 3 farklı model, siyah, gri ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk ile beğenilerinize sunmaktayız.

 2016 yılının ilk çeyreğinde üretim için yeni ürün arayışına giren PERFLEX, taleplerin incelenmesi doğrultusunda, piyasada 3D olarak bilinen, araca özel  havuzlu paspas üretimine başlama kararı almıştır. Uzun araştırmalar sonucu gerekli tüm ekipmanlar sağlanmış ve ürün tasarımlarına başlanmıştır. Tüm ürünlerimizin kalıplarında olduğu gibi paspas kalıplarımızı da kendi bünyemizde tasarlayıp ürettiğimiz için araç modeli çeşidi bakımından, 6 ay gibi kısa bir sürede  150 çeşit araç modeli stoklarımıza dahil edilmiştir. Paspas alanında da kalite konusunda PERFLEX markamıza yakışır bir ham madde tercih ettik. Hammaddemiz sayesinde araçların paspaslarında bulunan, değişken hava şartlarında,  kötü koku, aşınma, yırtılma ve aracın orijinal zemininin toz pislik gibi kötü dış etkenler  konusunda tüketicilerimize sıfır sorun ve bunun için 2 yıl koşulsuz garanti sunuyoruz.

2017 yılında otomotiv alanında, yeni ürünler konusunda sizlerin desteği ile yepyeni adımlar atacak ve sektörün dışa bağımlılığı hususunda,  üzerimize düşen görevi fazlasıyla yerine getirmeyi hedefliyoruz.